ΠΡΟΒΟΛΕΑΣ LED 50W ΜΑΥΡΟ 3000K/S.SLIM DOB
Κωδικός: 161-07-00720-2
Κατασκευαστής: ΦOS_ME
Διαθέσιμο από 4 έως 6 ημέρες
ΠΡΟΒΟΛΕΑΣ LED 10W ΜΑΥΡΟ 4000k /S.SLIM DOB
Διαθέσιμο από 4 έως 6 ημέρες
ΠΡΟΒΟΛΕΑΣ LED 20W ΜΑΥΡΟ 6500k/S.SLIM DOB
ΠΡΟΒΟΛΕΑΣ LED 400W ΜΑΥΡΟ 6500K/S.SLIM DOB
ΠΡΟΒΟΛΕΑΣ LED 200W ΜΑΥΡΟ 3000K/S.SLIM DOB
ΠΡΟΒΟΛΕΑΣ LED 200W ΜΑΥΡΟ 3CCT S.SLIM DOB
ΠΡΟΒΟΛΕΑΣ LED 100W ΜΑΥΡΟ 6500k/S.SLIM DOB
ΠΡΟΒΟΛΕΑΣ LED 300W ΛΕΥΚΟ 3CCT S.SLIM DOB
ΠΡΟΒΟΛΕΑΣ LED 100W ΜΑΥΡΟ 3CCT S.SLIM DOB
ΠΡΟΒΟΛΕΑΣ LED 150W ΜΑΥΡΟ 4000k/S.SLIM DOB
ΠΡΟΒΟΛΕΑΣ LED 200W ΜΑΥΡΟ 6500K/S.SLIM DOB
ΠΡΟΒΟΛΕΑΣ LED 30W ΜΑΥΡΟ 3000K/S.SLIM DOB
ΠΡΟΒΟΛΕΑΣ LED 10W ΜΑΥΡΟ 3000K/S.SLIM DOB