ΛΑΜΠΑ DICHR.MR16 42V-20W&ΓΥΑΛΙ ΑΚΙΔΑΣ
Κωδικός: 161-03-01310
Κατασκευαστής: ΦOS_ME
Διαθέσιμο από 4 έως 6 ημέρες
ΛΑΜΠΑ DICHR.MR16 42V-35W&ΓΥΑΛΙ ΑΚΙΔΑ
Διαθέσιμο από 4 έως 6 ημέρες
Λάμπα MR16 GU5.3 12V 28W Halogen
Λάμπα MR16 GU5.3 12V 16W Halogen
Λάμπα MR16 GU5.3 12V 40W Halogen